Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash

1 2

Doskonala lokalizacja

Nasza inwestycja jest zlokalizowana na poznańskim Piątkowie, jednej z najpopularniejszych i najchętniej zamieszkiwanych części Poznania. Lokalizacja ta jest ceniona zarówno przez osoby szukające miejsca do zamieszkania z dobrym dojazdem do centrum miastajak również dla tych, którzy myślą o zakupie mieszkania w celach inwestycyjnych. Zaledwie 4 przystanki autobusowe dzielą nas od Kampusu Uniwersyteckiego Morasko. W pobliżu znajduje się trasa PST jak również przystanki linii 51,85,90,93, które umożliwiają mieszkańcom dogodny dojazd do centrum miasta, innych części Poznania a także do pobliskich centrów handlowych jak Pestka, Plaza, Makro czy Tesco.

Architektura

Inwestycja przy ulicy Stróżyńskiego 11 na poznańskim Piątkowie docelowo obejmować będzie zespół trzech 4-kondygnacyjnych budynków wielorodzinnych. Każdy z budynków stanowić będzie kolejny etap inwestycji. Teren osiedla zostanie ogrodzony. Każdy z budynków posiadać będzie niezależną halę garażową.  Wygodne windy połączą wszystkie piętra z podziemnymi halami garażowymi, zwiększając komfort użytkowania mieszkań. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach zaplanowany został plac zabaw.

Plan zagospodarowania terenu

Plan hali garażowej - etap 1

Przemyślane wnętrza

Każdy m2 powierzchni mieszkalnej został przez nas starannie zaprojektowany, tak aby oferowane przez nas mieszkania były możliwie najabrdziej funkcjonalne.
We wszystkich mieszkaniach zaprojektowane zostały balkony lub loggie. Część mieszkań posiadać będzie spiżarnie a lokale na 3 piętrze posiadać będą przynależne strychy do indywidualnego zagospodarowania.
W pierwszym etapie oferujemy całą gamę mieszkań od kawalerek (33,5m2) do mieszkań 4-pokojowych (76,2m2).

Ceny

Mieszkania: 6.400 zł/m2 - 6.700 zł/m2 brutto
Mieszkania z przynależnymi strychami: od 6.000 zł/m2 brutto
Miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej: od ok. 15.000 zł/szt.

Termin oddania

Rozpoczęcie budowy: 30 stycznia 2017r.
I etap: 28.02.2018r.

Warunki płatności

umowa rezerwacyjna: 5.000 zł
umowa deweloperska: 20-25% wartości
reszta ratami wg harmonogramu do uzyskania pozwolenia na użytkowanie

Kredytowanie

Nasz doradca Open Direct bezpłatnie pomoże Ci wybrać kredyt i będzie Ci służył wsparciem podczas procedury kredytowej.
Katarzyna Kniat
Doradca Finansowy
+48 669 992 539
katarzyna.kniat@opendirect.pl