Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash

Certyfikat Developera

Od roku 2000 posiadamy Certyfikat Developera, przyznawany firmom rzetelnym, wiarygodnym finansowo, o ugruntowanej pozycji na rynku. Zajmujemy się sprzedażą nowych mieszkań w Poznaniu od ponad 18 lat.

Certyfikat przyznawany jest na okres dwóch lat, tak więc obecnie otrzymaliśmy jego trzecie przedłużenie.

O Certyfikacie DEVELOPERA:

"W 1999 roku w Krajowej Izbie Budownictwa zrodziła się idea przyznawania Certyfikatów rzetelnym i wiarygodnym firmom deweloperskim. Certyfikat powstał w trosce o rozwój rzetelnego, fachowego i wiarygodnego polskiego rynku budowlanego. Propagowana przez Krajową Izbę Budownictwa idea zyskała poparcie nie tylko samych deweloperów, którym zależy na utrzymaniu dobrego imienia firmy i zdobyciu zaufania potencjalnych klientów, ale także Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, który od początku patronuje temu przedsięwzięciu.

Dzięki tej inicjatywie wyłoniła się w chwili obecnej wiodąca grupa tych najlepszych, bo sprawdzonych pod każdym względem firm deweloperskich, realizujących budownictwo mieszkaniowe."

Dwukrotnie, w latach 2004 i 2006, byliśmy wyróżniani Certyfikatem Europejskiego Systemu Nagród Jakości „Wielkopolska Jakość” przyznawanym nam za:

„sprawność, rzetelność i terminowość realizacji inwestycji budowlanych oraz za profesjonalizm w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami”

Jesteśmy też członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich, który zrzesza firmy świadczące najwyższej jakości usługi deweloperskie. Działa na rzecz ochrony dobrego wizerunku budownictwa mieszkaniowego, buduje środowisko deweloperskie dążące do zachowania właściwych standardów działania w środowisku branży budowlanej.

W grudniu 2003r. został przyjęty przez członków związku „Kodeks Dobrych Praktyk w relacjach Klient-Deweloper”, który obligatoryjnie stosowany jest przez członków związku.

Stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk

 

Jesteśmy także członkiem - założycielem Wielkopolskiej Izby Budownictwa.

Wielkopolska Izba Budownictwa