Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
os. Batorego 41A Inwestycja zostanie zrealizaowana na osiedlu Stefana Batorego 41A, na poznańskim Piątkowie. Osiedle posiada pełną infrastrukturę publiczną (szkoły, poczty itp.) jak i handlowo-usługową (TESCO, banki itp.) Najwiekszym atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych, w tym Rezerwatu Przyrody Żurawiniec Park, oraz bliskość transportu miejskiego. Do trasy szybkiego tramwaju, którzy szybko zabierze Państwa do centrum Poznania, można dojść w zaledwie kilka minut.

Żurawiniec Park, ul.Błażeja 11-11F Nowoczesny zespół mieszkaniowy "Żurawiniec Park" została zaprojektowana z myślą o tych, którzy szukają wygody i komfortu mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Rezerwatu Przyrody Żurawiniec, dużo terenów leśnych i czystą ekologicznie okolicę, a w niedalekiej okolicy znajduje się centrum handlowo - rozrywkowe "Poznań PLAZA" oraz galeria TESCO. Lokalizacja budynku z dala od ulicy, gwarantuje ciszę i spokój mieszkańcom.

5ul. Źródlana 17
Inwestycja Casa Fonte zlokalizowana jest w pobliżu Parku Sołackiego, przy spokojnej osiedlowej ulicy Źródlanej.  Casa Fonte to nie tylko wygodne apartamenty, to przede wszystkim komfortowy styl zamieszkiwania związany z bezpieczeństwem oraz łatwością dostępu do usług i rozrywki. Proponujemy Państwu kameralny, cztero-piętrowy budynek w skład którego wchodzą mieszkania 2,3,4-pokojowe oraz garaże i miejsca postojowe.

1 ul.Stróżyńskiego 11Inwestycja zostanie zrealizowana na skraju os. Władysława Jagiełły na Piątkowie. W otoczeniu znajduje się bogata infrastruktura handlowo-usługowa: sklepy, usługi, przychodnie zdrowia państwowe i prywatne, apteki, przedszkola, szkoły podstawowe publiczne i społeczna, gimnazja, licea.


1ul. Krzywa 5
Przedstawiamy Państwu nowa inwestycję przy ul.Krzywej 5. Budynek znajduje się w bliskiej odległości od ulicy Głogowskiej na cichej i kameralnej ulicy Krzywej. Lokalizacja pozwala na szybkie dostanie się do centrum Poznania a także zapewnia dostęp do infrastruktury handlowo-usługowej, kulturalnej, miejsc użyteczności publicznej.  Jednocześnie lokalizacja budynku z dala od ulicy, gwarantuje ciszę i spokój mieszkańcom.