Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
Pobierz najnowszą wersję flashplayer'a Flash
os. Batorego 41A Jest to doskonała lokalizacja, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, osób czynnie spędzających wolny czas na świerzym powietrzu oraz studentów UAM. Osobom kupującym mieszkanie na wynajem, gwarantuje wysoką stopę zwrotu. Największym atutem tej lokalizacji jest bezpośrednie sąsiedztwo terenów zielonych z Rezerwatem Pzryrody Żurawiniec oraz bliskość Szybkiego Tramwaju, którym do Centrum można dojechać w 15 minut. Budynek położony jest w pobliżu Kampusu Uniwersyteckiego na Morasku do którego można dojść na piechotę lub podjechać w 5 minut autobusem. Osiedle Stefana Batorego posiada pełną infrastrukturę publiczną (żłobek, przedszkole,szkoły, przychodnię i basen) jak i handlowo-usługową (Galeria TESCO, banki, sklepy, usługi). W ofercie znajdują się kawalerki, małe miszkania dwupokojowe  z aneksem kuchennym już od 41m2, większe mieszkania dwupokojowe z osobną kuchnią, mieszkania trzypokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 54-59m2 i trzypokojowe mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni ok. 62-66m2.

ŻURAWINIEC PARK ul.Błażeja 11-11F Nowoczesny zespół mieszkaniowy "Żurawiniec Park" została zaprojektowana z myślą o tych, którzy szukają wygody i komfortu mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy. Jest to bardzo atrakcyjna lokalizacja ze względu na bezpośrednie sąsiedztwo Rezerwatu Przyrody Żurawiniec, dużo terenów leśnych i czystą ekologicznie okolicę, a w niedalekiej okolicy znajduje się centrum handlowo - rozrywkowe "Poznań PLAZA" oraz galeria TESCO. Lokalizacja budynku z dala od ulicy, gwarantuje ciszę i spokój mieszkańcom.W ofercie mamy ostatnie już mieszkania dwu lub cztero - pokojowe oraz miejsca postojowe w hali garażowej.

5CASA FONTE ul. Źródlana 17, SOŁACZ
Atuty inwestycji Casa Fonte to przede wszystkim lokalizacja w prestiżowej dzielnicy Sołacz, dobre skomunikowanie z Centrum, wysoki standard wykonania i kameralność inwestycji. Budynek położony jest w pobliżu Parku Sołackiego oraz terenów rekreacyjnych nad Rusałką, tras rowerowych i kortów tenisowych, przy spokojnej osiedlowej ulicy Źródlanej. W tym kameralnym budynku oferujemu komfortowe mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe, w spokojnej okolicy oraz z łatwym dostępem do komunikacji miejskiej. Dla komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców nieruchomość została ogrodzona i zamknięta. Pod budynkiem znajduje sie hala garażowa.

Inwestycja zakończona, mieszkania gotowe do odbioru w standarcie deweloperskim.